Сувенирные лавки

проживание и питание:

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

reklama pro karpaty

Сувенирные лавки

Сувенирная лавка «Крамниця Різьбяра»

Сувенирная лавка «Крамниця Різьбяра»
  Сувениры – это настоящие произведения искусства, которые созданы для того, чтобы дарить людям радость. Ассортимент магазина сувениров включает разнообразную сувенирную продукцию изготовленную лучшими мастерами.

Гуцульские сувениры

Гуцульские сувениры
  Сувенир – это не только подарок. У него есть особый смысл: возьмите в руки один из своих сувениров и он напомнит Вам целую историю.

Поиск туробъекта

Новости

Отзывы


 • Ольга Солодка 12.08.2019 16:18
  У суботу 10 серпня відвідали місто Ньїредьхаза та зоопарк у ньому. Залишились приємні враження і чудовий настрій.Особлив а подяка нашому екскурсоводу п.Мирону, який чітко, зрозуміло і цікаво розказав про саме місто; враховував побажання усіх учасників екскурсії та проявив людяність і небайдужість ...

  Подробнее...

   
 • Воротило Тетяна 07.08.2019 14:19
  Відвідали Кошице 04/08/19 та Токай 06/08/19. Обидві екскурсії дуже сподобалися. Окрема подяка екскурсоводу Юрію Яновському! Дізналися від нього багато нового та цікавого, також він виявився надзвичайно приємною людиною дійсно небайдужою до своєї справи.

  Подробнее...

   
 • Горецкая Н.В 31.07.2019 16:49
  Відвідали Словаччину 18 липня 2019. Дякуємо Христині, Яні за відповідальніст ь до роботи. Дівчатка допомогли нам зорганізуватися . Чудовий екскурсовод Мирон.

  Подробнее...