Рестораны, кафе

проживание и питание:

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

reklama pro karpaty

Рестораны, кафе

Кафе-ресторан «Колыба-музей»

Кафе-ресторан «Колыба-музей»
  Кафе-ресторан «Колыба-музей» расположен в с. Деловое, недалеко от Географического центра Европы, и оформлен в национальном стиле украинских колыб. Здесь представлена большая экспозиция старинных предметов быта и одежды.

Ресторан «Зоряный»

Ресторан «Зоряный»
  Ресторан «Зоряный» в пгт. Ясиня предлагает вкусные блюда европейской и украинской кухни. Для Вас: уютная атмосфера и высокий уровень обслуживания.

Ресторан «Закарпаття»

Ресторан «Закарпаття»
  Неповторимая природа гор и гуцульская кухня каждый год привлекают на Раховщину гостей. Добро пожаловать в ресторан «Закарпаття»!

Поиск туробъекта

Новости

Отзывы


 • Воротило Тетяна 07.08.2019 14:19
  Відвідали Кошице 04/08/19 та Токай 06/08/19. Обидві екскурсії дуже сподобалися. Окрема подяка екскурсоводу Юрію Яновському! Дізналися від нього багато нового та цікавого, також він виявився надзвичайно приємною людиною дійсно небайдужою до своєї справи.

  Подробнее...

   
 • Горецкая Н.В 31.07.2019 16:49
  Відвідали Словаччину 18 липня 2019. Дякуємо Христині, Яні за відповідальніст ь до роботи. Дівчатка допомогли нам зорганізуватися . Чудовий екскурсовод Мирон.

  Подробнее...

   
 • Людмила Чепурницька 27.07.2019 17:23
  З квітня шукала можливість відвідати Лумшори, Берегово та Косіно в одному турі за два дні. Жодна туристична компанія не змогла такого організувати: то три-чотири дні, то група не набралася, то вартість захмарна. Надзвичайно рада, що наша турагент змогла знайти вашу компанію і ваші чудові екскурсійні ...

  Подробнее...