Водопад «Соловей» в Лумшорах

проживание и питание:

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

Внимание
 • Google Geocoding API error: The request was denied.
reklama pro karpaty


Водопад «Соловей» в Лумшорах

Водопад «Соловей» в Лумшорах
Водопад «Соловей» находится около села Лумшоры Перечинского района на территории урочища «Лумшоры». Похож по форме на краба. Высота — 2-3 м в зависимости от времени года.

Мощный поток ледяной воды начинает свой путь на полонине Руна (1479 м) и затем низвергает свои воды двумя потоками с 12-ти метровой высоты. Далее ручей впадает в р. Шипот, которая в свою очередь является притоком р. Турьи (басейн Ужа).

Эта редчайшая памятка природы имеет научное, эстетичное и рекреационное значение. Добраться до водопада можно из села Лумшоры - идти по центральной улице вверх по реке 15-20 минут (2 км).
 
Рядом сВодопад «Соловей» в Лумшорах рекомендуем посетить:
Вы можете посетить в рамках наших туров и экскурсий:

Поиск туробъекта

Новости

Отзывы


 • Ірина Токарчук 07.05.2019 16:27
  Екскурсія в неділю пройшла чудово. Юра-дуже хороший екскурсовод. Розповідає цікаво, обширно, в деталях і з доповненнями "поза програмою" - це цінно і приємно!!! Просто приємна людина, чекав на відстаючих, повторювався, коли потрібно, відповідав на запитання, одним словом - виклався!!! Він – молодчага.

  Подробнее...

   
 • Віра 07.05.2019 14:47
  Щиро вдячна компанії "Про Карпати" за чудову організацію екскурсій, за приємний та турботливий персонал - Ольга, Володимир, Анатолій !!! 03.05 їздили на Хустщину, а 04.05 на Синевір. Як казав пан Володимир на екскурсіях: - Боже, яка краса!!! Це ж фантастика!!! ;-)

  Подробнее...

   
 • Надія Нагірна 03.05.2019 12:25
  Дуже дякуємо за чудові, змістовні екскурсії 29 квітня-01 травня екскурсоводам високому Юрі і Мирону. Враховані всі побажання, дякуємо за терпимість і вміння показати і розказати про найцікавіше. Також дякую менеджерам Юрі і Олі за професіоналізм. У всіх туристів залишились найкращі враження від ...

  Подробнее...