Отзывы

проживание и питание:

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

Отзывы

Добро пожаловать на страницу контроля качества работы туристического оператора «Про Карпаты»!
«Про Карпаты» стремится постоянно повышать уровень предоставления услуг. Мы приглашаем вас к диалогу и запускаем раздел «Отзывы» для обратной связи.
Мы будем рады получать объективную информацию и оценку нашей работы.
Мы ответим на все ваши предложения, пожелания и просьбы и хотим, чтобы Вы их свободно высказывали.
Так же Вы можете оставить свой отзыв о работе сотрудников нашей фирмы и наших партнеров.

Все отзывы  

 
+1 #120 Mark + Alice Rampton 21.09.2017 12:23
Thank you for the tour! Viktor was an excellent guide. We will use him as our guide when we come again! Sincerely, Mark and Alice
Цитировать
 
 
+3 #119 Ольга и Олег, Днепр 16.09.2017 09:44
Спасибо-спасибо , и еще раз спасибо Прокарпаты!!! все очень понравилось! профессиональны е интересные гиды, и... все ЮРЫ:)): Юра Яновский, Юра Черяник, и еще один Юра (очень молодой парень экскурсия по Ужгороду 8.09); внимательные девочки-менедже ры (извините, пожалуйста, имена не запомнила). ну, и конечно, влюбились в тихий уютный Ужгород. а природа! особенно понравилась экскурсия на озеро Сенивир. Жаль, что дождь не позволил пойти на экскурсию к голубой лагуне. Уже решили, что приедем к вам на Новый год, ждем программы! Удачи вам и до скорой встречи!
Цитировать
 
 
+5 #118 Наталія та Сергій 11.08.2017 11:52
Дякуємо Юрію Черянику за чудову екскурсію по Ужгороду. Замість запланованих 3-х годин нашій групі показували (за проханням) і замок, і скансен, і місто на 3 години більше! Захопливі розповіді про історію міста і краю зі старовинними фото, гумором і фолькльором справили надзвичайне враження. При цьому ми ще й встигали фотографуватися . Такої відданості й професіоналізму годі шукати! Ще раз дякуємо за те, що влюбили нас у ваш край. Успіхів і процвітання!
Цитировать
 
 
+2 #117 Про Карпати 10.08.2017 11:48
Інна, дуже шкода, що музей в Іршаві був закритий і Ви не змогли покатись на мото-дрезині. У червні цього року ми розробили, протестували і запустили шість дуже цікавих нових екскурсійних програм. Екскурсія на Іршавщину - одна із них. З усіма партнерами по програмах є договора і уточнені деталі співпраці, але, на жаль, не завжди партнери бувають надійними, така ситуація з мото-дрезиною, тому працюємо над тим, щоб знайти нового партнера. Не судіть, будь ласка, дуже строго - першопроходцям завжди трохи складніше. Програму змінювати не будемо - катання на мото-дрезині або потягом по вузькоколійці обовязково буде, тим більше, що зараз проходить тестування туристичного потяга на чолі з ретро-паровозом . Обіцяємо, що наступного разу, коли Ви відвідаєте будь-яку нашу екскурсійну програму, ми все зробимо для того, аби таких моментів не було. Вибачте за незручності.
Цитировать
 
 
0 #116 Інна 08.08.2017 22:02
А нас ввели в оману. Завчасно, за 1.5 місяця замовляли екскурсію "Зачарованная Иршава и боржавская узкоколейка", зробили 50%передплати. Під час екскурсії 03.08.2017, коли прийшов час їхати на вузькоколійку, екскурсовод сказав, що в цю екскурсію вузькоколійка вже не входить. І ніби то, про це було повідомлення на їх сайті. Хоч зараз, коли приїхали додому, бачу, що нас ввели в оману: на сайті змін жодних немає. Тобто, родзинки :«Боржавская узкоколейная железная дорога «Кушницька Ганця» НЕ БУЛО :sad: . Музею в Іршаві теж не було, він просто був закритий. Ми так зрозуміли, що завчасно екскурсійне бюро не узгоджує з керівниками музеїв та пам'яток про наміри відвідати. Тобто, когось немає, частина екскурсії випадає. І ще для орієнтації про обід, якщо хто вирішить замовити екскурсію: вартість обіду окремо складається із вартості 60грн за кожну рибину, а не з людини.
Цитировать
 
 
+9 #115 Людмила і група 02.08.2017 10:44
З 29.07 по 30.07 перебували в Ужгороді. Замовляли екскурсії по Ужгороду, замки і в суботу Синевир, Шипіт. Безліч позитивних емоцій та вражень!!! В 1-й день екскурсовод Юрій,в наступні два дні, коли ми їздили на Синевир і замки з нами був інший Юрій ( прізвище Яновський). Знову ж найкращі враження, екскурсовод дав нам більше, чим це було заплановано, і все це з гумором, з анекдотами, ми почули закарпатську мову, дізналися про історію цього краю,побут народу, рослинний і тваринний світ.Нам пощастило і ми побачили ведмедиків в реабілітаційном у центрі, навіть маленьке ведмежатко,яке вже народилося тут!!! Менеджер Валя допомогла спланувати наше перебування тут... Якщо сказати коротко - то прокарпатівці ( і менеджери , і екскурсоводи) - це люди, які роблять свою роботу бездоганно, на 5+!!! І ще тільки приїхавши додому, ми вже плануємо нашу наступну поїздку і ,звичайно ж, з прокарпатівцями !!! Величезне дякую і успіхів та процвітання вашій фірмі!!!
Цитировать
 
 
+8 #114 Мироненко виктория 31.07.2017 08:49
Доброе утро! Хочу написать прекрасные отзывы об удивительном отдыхе в Карпатах с туроператором "Про Карпаты".4 дня путешествий пролетели на одном дыхании интересно и познавательно! Менеджер Валентина спланировала для нас каждый день! Посмотрели города,замки, купались в термальных источниках, увидели горы с водопадом и озером Синевир! Красота! Наши гиды Виктор и Юрий рассказывали очень интересно историю,легенды ,показывали старинные фотографии! Все экскурсии проходили на одном дыхании! Водители очень профессионально выполняли свою работу тоже! Отель в котором жили очень чистый и уютный. Персонал внимательный и вежливый! Пробовали кухню закарпатскую! Очень вкусно и не дорого! Путешествие прошло просто на ура! Ещё раз громадное спасибо! Всем знакомым и друзьям буду рекомендовать турфирму Про Карпаты! Спасибо всем большое! До новых встреч!
Цитировать
 
 
+7 #113 Людмила Київ 11.07.2017 22:27
Сьогодні повернулися з екскурсії в Берогово та термальні води і просто в захваті. Окрема подяка гіду Юрію, майстер своєї справи. Ви просто - супер!
Цитировать
 
 
+3 #112 Тетяна, Харків 08.07.2017 15:53
Брали дві екскурсії: по замкам закарпаття та SPA-екскурсію у Косино. Вийшли дуже приємні подорожі, за які ми дуже дякуюєм! І особисто дякуюємо Вашому гіду Юрію, дійсно вміє робити свою справу! З другим гідом, Володимиром, здається, нам менш пощастило, але це не вплинуло на загальне враження. Тож успіхів Вам та процвітання!
Цитировать
 
 
+11 #111 Алла и Юля, Винница 01.07.2017 16:45
Ребята, вы супер! Огромное спасибо за чудесные экскурсии.
Были на 2 экскурсиях: Термальные бассейны Косино (причем была организовано дополнительно в четверг) и Жемчужины Межгорья. Экскурсии прошли на позитиве, с юмором. Отдельное огромное спасибо гидам Юрию и Сергею и водителю Славе (с ним мы ездили в Межгорье, комфортабельным бусом). Ребята не давали скучать, Экскурсия в Межгорье это вообще ЧТО-ТО!!! Мы открыли для себя очень много прекрасных мест. Юра очень интересно ( с музыкальным сопровождением на знание гуцульских украинских инструментов) рассказывал с начала экскурсии и до ее окончания. Термальные бассейны Косино - это тоже отдельная тема и огромное спасибо Сереже. Перед отъездом из дома было запланировано 2 экскурсии - мы их и получили. И поехали бы еще, но увы, надо было уезжать домой. Ребята привет Вам огромный и до новых встреч: Косино- это с
Сережей, Межгорье - это с Юрой :-) :lol: Процветания туроператору ПроКарпаты
Цитировать
 

Поиск туробъекта

Новости

Отзывы


 • Mark + Alice Rampton 21.09.2017 12:23
  Thank you for the tour! Viktor was an excellent guide. We will use him as our guide when we come again! Sincerely, Mark and Alice

  Подробнее...

   
 • Ольга и Олег, Днепр 16.09.2017 09:44
  Спасибо-спасибо , и еще раз спасибо Прокарпаты!!! все очень понравилось! профессиональны е интересные гиды, и... все ЮРЫ:)): Юра Яновский, Юра Черяник, и еще один Юра (очень молодой парень экскурсия по Ужгороду 8.09); внимательные девочки-менедже ры (извините, пожалуйста, имена не запомнила). ну ...

  Подробнее...

   
 • Наталія та Сергій 11.08.2017 11:52
  Дякуємо Юрію Черянику за чудову екскурсію по Ужгороду. Замість запланованих 3-х годин нашій групі показували (за проханням) і замок, і скансен, і місто на 3 години більше! Захопливі розповіді про історію міста і краю зі старовинними фото, гумором і фолькльором справили надзвичайне враження. При цьому ...

  Подробнее...