Отзывы

проживание и питание:

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

Отзывы

Добро пожаловать на страницу контроля качества работы туристического оператора «Про Карпаты»!
«Про Карпаты» стремится постоянно повышать уровень предоставления услуг. Мы приглашаем вас к диалогу и запускаем раздел «Отзывы» для обратной связи.
Мы будем рады получать объективную информацию и оценку нашей работы.
Мы ответим на все ваши предложения, пожелания и просьбы и хотим, чтобы Вы их свободно высказывали.
Так же Вы можете оставить свой отзыв о работе сотрудников нашей фирмы и наших партнеров.

Все отзывы  

 
+3 #176 Oleksandr1 04.10.2019 13:27
Добрый день! Вчера 03.10. 2019 состоялась долгожданная поездка однодневный тур Кошице+ Токай. В целом экскурсия удалась. Отдельное спасибо гиду Мирону и водителю Володе за профессионализм в своем деле. Я рекомендую компанию Про Карпаты.В будущем планирую ещё, посетить несколько экскурсий с данным тур агентством. ;- 8)
Цитировать
 
 
+4 #175 Елена Сурыгина 26.09.2019 19:48
22.09.2019 впервые поехала в Кошице на экскурсию от турфирмы ПроКарпаты из Ужгорода..Получ ила огромное удовольствие и море впечатлений от поездки Большое спасибо менеджеру Оксане, которая была постоянно на связи
и экскурсоводу Сергею за то, что превратил поездку в настоящий праздник, показал самые интересные места в Кошице. Всем рекомендую Прокарпаты!!!
Цитировать
 
 
+4 #174 Олена 26.09.2019 15:43
:Огромное спасибо туристической фирме Про Карпаты за чудесную экскурсию в словацкий город Кошице. Отдельное спасибо менеджеру Оксане и экскурсоводу Сергею, который сумел превратить экскурсию и поездку в настоящий праздник, очень эрудированный и позитивный человек, за время поездки выдал массу интереснейшей информации и о Закарпатье и о Кошице, а также показал самые красивые места в Кошице. Незабываемое впечатление оставило посещение собора Святой Елизаветы
Цитировать
 
 
+2 #173 елена яковлева 04.09.2019 17:30
Большая благодарность Виктории за отлично организованный тур "Знакомство с Закарпатьем"! Наша группа с Азовского моря осталась мало сказать очень довольна, благодаря Вам и вашему экскурсоводу Александру Середняку, все хотели остаться у вас. И этим, наверное, все сказано!Все влюбились в ваш край!Будем стараться побывать у вас и не один раз! Всех благ вам и процветания!!!
Цитировать
 
 
+4 #172 Ольга Солодка 12.08.2019 16:18
У суботу 10 серпня відвідали місто Ньїредьхаза та зоопарк у ньому. Залишились приємні враження і чудовий настрій.Особлив а подяка нашому екскурсоводу п.Мирону, який чітко, зрозуміло і цікаво розказав про саме місто; враховував побажання усіх учасників екскурсії та проявив людяність і небайдужість у вирішенні проблем, непов'язаних з проведенням поїздки.
Цитировать
 
 
+5 #171 Воротило Тетяна 07.08.2019 14:19
Відвідали Кошице 04/08/19 та Токай 06/08/19. Обидві екскурсії дуже сподобалися. Окрема подяка екскурсоводу Юрію Яновському! Дізналися від нього багато нового та цікавого, також він виявився надзвичайно приємною людиною дійсно небайдужою до своєї справи.
Цитировать
 
 
+3 #170 Горецкая Н.В 31.07.2019 16:49
Відвідали Словаччину 18 липня 2019. Дякуємо Христині, Яні за відповідальніст ь до роботи. Дівчатка допомогли нам зорганізуватися . Чудовий екскурсовод Мирон.
Цитировать
 
 
+7 #169 Людмила Чепурницька 27.07.2019 17:23
З квітня шукала можливість відвідати Лумшори, Берегово та Косіно в одному турі за два дні. Жодна туристична компанія не змогла такого організувати: то три-чотири дні, то група не набралася, то вартість захмарна. Надзвичайно рада, що наша турагент змогла знайти вашу компанію і ваші чудові екскурсійні тури!! 7~10 осіб і тур відбувся! Хороший готель, цікаві екскурсії, адекватна вартість. Особлива подяка гіду Оксані (вона сказала, що одна Оксана у вашій фірмі) :-) Це людина надзвичайної компетенції, людяності, чуйності та уваги. В руках Оксани ви точно будете в безпеці, з сувенірами, нагодовані та в повному культурологічно му екстазі :lol: Я вже втретє в Закарпатті і вчергове переконалася, що найбільша цінність вашого краю - це щирі, відкриті, приязні та турботливі мешканці! Низький уклін з Київщини! Чекайте на нас скоро знову! Ми вже ваші! :-) :-* :lol:
Цитировать
 
 
+4 #168 Андрій 22.07.2019 18:18
Дуже вдячні компанії за чудово проведений час, незабутні враження, позитивні емоції, які надовго запам'ятаються моїм учням. Особливо хочеться подякувати нашим гідам: Олександру і Юрію за пізнавальні і повчальні розповіді під час переїздів, які вміло і влучно поєднали історію, географію, етнографію та економіку Закарпаття. Чудове харчування та пристойна ночівля додають свій позитив до загального позитиву від подорожі. Наснаги і ентузіазму всім. Класний керівник та учні Чорноморської ЗОШ.
Цитировать
 
 
+2 #167 Антоніна 11.07.2019 00:50
Хотіли потрапити в Мукачево - підібрали тур замками Закарпаття, що включав поїздку не тільки в замок паланок, а й палац Шенборна, замок Сент-Міклоша. Дуже вразив палац Шенборна, де зараз санаторій - місце суперове! Взагалі поїздка була цікава, а наш гід Юрій Зизич чудово провів екскурсію! Дуже ввічливий, інтелегентний екскурсовод)) Як мінус - місця в маршрутці займав першим той, хто перший прийшов, а не хто перший забронював. Тому мої діти опинилися на самому останньому сидінні... І національний обід нас не дуже вразив - досить дорого і маленькі порції, але це не зіпсувало гарного враження про екскурсію. Дякуємо за гарно проведений час!
Цитировать
 
 
+5 #166 Григорий 07.07.2019 13:33
Оксана и Сергей - отличные экскурсоводы! Спасибо за увлекательные рассказы и уютный транспорт. Все было профессионально и на высоком уровне. К каждому путешественнику - персональный подход с заботой и уважением. Благодарим за Ваше интересное и познавательное сопровождение. Впечатления о турфирме "Про Карпаты" только самые положительные. Рекомендуем всем! Работа налажена четко, быстро и профессионально . Среди экскурсий каждый сможет выбрать то, что хочет увидеть. Процветания всему коллективу фирмы!
Цитировать
 
 
+5 #165 Місяк Зоя 02.07.2019 00:46
26.06.2019 відвідали з сім’єю екскурсію «Вечірня пішохідна екскурсія по Ужгороду». Усе дуже сподобалось. Враження неймовірні… Стільки історій, цікавинок, місць, панорам за такий короткий час – це просто фантастика. Дякуємо компанії "Про Карпати" за організацію цієї дуже цікавої екскурсії. Велика вдячність екскурсоводу Зизичу Юрію. Він справжній професіонал своєї справи, обізнаний, ерудований, неперевершений оратор, людина, яка переймається історією свого міста, пропускає її крізь душу і серце. Дуже позитивний, чемний, організований, з відмінним почуттям гумору. Так тримати! 3 години екскурсії пролетіли як 5 хвилин! Будемо радити вашу компанію друзям і знайомим. Коли будемо ще в Ужгороді, обов’язково звернемося до послуг компанії «Про Карпати» та раді будемо почути екскурсовода Юрія.
З повагою, сім’я Місяк. м.Харків
Цитировать
 

Поиск туробъекта

Новости

Отзывы


 • Oleksandr1 04.10.2019 13:27
  Добрый день! Вчера 03.10. 2019 состоялась долгожданная поездка однодневный тур Кошице+ Токай. В целом экскурсия удалась. Отдельное спасибо гиду Мирону и водителю Володе за профессионализм в своем деле. Я рекомендую компанию Про Карпаты.В будущем планирую ещё, посетить несколько экскурсий с данным тур ...

  Подробнее...

   
 • Елена Сурыгина 26.09.2019 19:48
  22.09.2019 впервые поехала в Кошице на экскурсию от турфирмы ПроКарпаты из Ужгорода..Получ ила огромное удовольствие и море впечатлений от поездки Большое спасибо менеджеру Оксане, которая была постоянно на связи и экскурсоводу Сергею за то, что превратил поездку в настоящий праздник, показал ...

  Подробнее...

   
 • Олена 26.09.2019 15:43
  :Огромное спасибо туристической фирме Про Карпаты за чудесную экскурсию в словацкий город Кошице. Отдельное спасибо менеджеру Оксане и экскурсоводу Сергею, который сумел превратить экскурсию и поездку в настоящий праздник, очень эрудированный и позитивный человек, за время поездки выдал массу ...

  Подробнее...