Отзывы

проживание и питание:

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

Отзывы

Добро пожаловать на страницу контроля качества работы туристического оператора «Про Карпаты»!
«Про Карпаты» стремится постоянно повышать уровень предоставления услуг. Мы приглашаем вас к диалогу и запускаем раздел «Отзывы» для обратной связи.
Мы будем рады получать объективную информацию и оценку нашей работы.
Мы ответим на все ваши предложения, пожелания и просьбы и хотим, чтобы Вы их свободно высказывали.
Так же Вы можете оставить свой отзыв о работе сотрудников нашей фирмы и наших партнеров.

Все отзывы  

 
+1 #164 Alla 06.06.2019 17:52
Превосходные экскурсии!Профе ссионально подходят к своей работе!Спасибо Юрию за экскурсию в Воеводино 30 мая!1 июня экскурсия на озеро Синевир,экскурс овод Александр-высши й пилотаж!Данный молодой человек очень качественно проводит экскурсию,подач а информации-вне всяких похвал!Ужгород очень приятный город!Люди доброжелательны е и приветливые!Одн означно буду рекомендовать к посещению всем своим знакомым и друзьям!Донецка я область,г.Бахму т/Артемовск/
Цитировать
 
 
+2 #163 Олена 03.06.2019 18:55
Дякую організатором за чудову дводенну екскурсію! Здавалося, що побачили навіть більше, ніж планувалося! Прекрасні міста Ужгород та Мукачево, прекрасні краєвиди. А головне - доступні ціни! Ще раз дякую дуже від себе і від всієї групи!
Цитировать
 
 
+2 #162 Guest 29.05.2019 13:56
В кінці навчального року зібралися з учнями на екскурсіюб до Закарпаття. Шукали відповідний тур, щоб "все і недорого". Турагентство "ПроКарпати" одразу відгукнулося, запропонувавши деілька турів на вибір: і одноденний, і дводенний. Всі погодилися на дводенний тур: програма передбачала найкращі природні куточки Закарпаття, екскурсії Ужгородом, Мукачевом, палацами та замками. Одним словом, те, що треба! Дуже приємна дівчина Оля постійно була на зв'язку, все прорахувала, тримала в курсі про погоду, бо наша поїздка припадала саме на час дощів. Але все вийшло чудово! Прекрасні локації і для екскурсій, і для обідів, і навіть хостел - моїм вибагливим учням сподобалося усе. Приємний ескурсовод Юрій завжди розповідав цікаві історії, факти, здавалося, він знає усе до дрібниць. Я дуже задоволена, що саме ця турагенція стала поводирем для нас по Закарпаттю. Дякую дуже. Буду рекомендувати колегам. І, цілком можливо, ми ще повернемося!
Цитировать
 
 
+2 #161 Svitlana 29.05.2019 11:58
В Закарпатье езжу много лет,очень люблю Ужгород! Давно искала турфирму организовавшую туры выходного дня из моего любимого города! В этом году познакомилась с сотрудниками турфирмы "Про Карпаты" доброжелательны ми отзывчивыми! Благодарю за вашу работу девочки! Венгрию посетила впервые.Поездка в Мишкольц и Токай безупречно была организована паном Мироном,он учел все наши пожелания!От него мы много узнали об историии Венгрии,традици ях кулинарии,винод елия и ведения быта венграми! Привіт з Києва! Дякую за чудові враження!
Цитировать
 
 
+2 #160 Svitlana 29.05.2019 11:44
Давно езжу в Закарпатье ,очень люблю Ужгород!Искала турфирму,котора я организовывает туры выходного дня из моего любимого города и вот в этом году познакомилась с очень приветливыми,до бродушными,отзы вчивыми сотрудниками турфирмы "Про Карпаты"! Милые девочки,благода рю вас за вашу работу! В Венрии впервые.Поездка в Мишкольц и Токай,с учетом всех наших пожеланий безупречно была проведена паном Мироном,прекрас но знающего историю Венгрии!Много интересного мы узнали от него не только об истории этой прекрасной страны,но и о традициях:веден ия быта венграми,кулина рии и конечно же виноделия! Привіт з Києва! Дякую за чудові враження!
Цитировать
 
 
+2 #159 Віталія 28.05.2019 15:28
Велике спасибі турагенству за чудово організовану поїздку в зоопарк в Ніредьхгазу, так склалося що їхали 25.05 тільки в чотирьох (я, син, дочка та чоловік) їхали на мінівені, окреме спасибі водієві за проїзд, а ще веливе спасибі євросоюзу за вибори в європарламент (таможня була пуста, контроль пройшли за хвилин 20) приїхали в Нірьедьгазу о 7 ранку, гід Юра, компетентний, спокійний, добродушний, знаючий свою справу, провів нам цікаву екскурсію містом, (дуже класно було гуляти ранковим містом коли майже немає людей та туристів), погуляли з дітьми на дит площадці, і проїхали в зоопарк якраз перед його відкриттям, дякую в черговий раз гіду за допомогу в покупці білетів в зоопарк (ми угорською не розмовляємо, гід допоміг)і розказав куди кроще спочатку йти, на що звернути увагу. Погуляли по парку і досить швидко в 15:00 вийшли з території зоопарку, гід нас відвів прогулятись в парк та показав аквапарк. Враження найкращі, дякуємо всім, і турагенству і гіду і водію за все.
Цитировать
 
 
+1 #158 Ірина Токарчук 07.05.2019 16:27
Екскурсія в неділю пройшла чудово. Юра-дуже хороший екскурсовод. Розповідає цікаво, обширно, в деталях і з доповненнями "поза програмою" - це цінно і приємно!!! Просто приємна людина, чекав на відстаючих, повторювався, коли потрібно, відповідав на запитання, одним словом - виклався!!! Він – молодчага. Група задоволенна!!! Багато хто давав відгук після. І дощ лише додав шарму усьому тому дійству! А тим, що екскурсія почалася рано у неділю, коли не людно, автівок мало-це просто благословіння. Дуже вам вдячні за співпрацю та турботу про нас♥️ Нехай Бог благословить кожного з вас і ваші сім'ї у роботі і особистому житті!!!
Цитировать
 
 
+2 #157 Віра 07.05.2019 14:47
Щиро вдячна компанії "Про Карпати" за чудову організацію екскурсій, за приємний та турботливий персонал - Ольга, Володимир, Анатолій !!!
03.05 їздили на Хустщину, а 04.05 на Синевір.
Як казав пан Володимир на екскурсіях:
- Боже, яка краса!!! Це ж фантастика!!!
;-)
Цитировать
 
 
+2 #156 Надія Нагірна 03.05.2019 12:25
Дуже дякуємо за чудові, змістовні екскурсії 29 квітня-01 травня екскурсоводам високому Юрі і Мирону. Враховані всі побажання, дякуємо за терпимість і вміння показати і розказати про найцікавіше. Також дякую менеджерам Юрі і Олі за професіоналізм. У всіх туристів залишились найкращі враження від екскурсій і Закарпаття.
Побажання: коли немає туристів з інших країн, а тільки з України, неважливо з яких регіонів, екскурсія повинна вестись тільки на українській мові, таке питання навіть неповинно виникати. Дякую за розуміння. Все було просто чудово!

:-)
Цитировать
 
 
+1 #155 Юлия 78965 29.04.2019 23:26
22.04.19 ездили на экскурсию в Косино и Берегово - эмоции только положительные. Нашим экскурсоводом был Юрий, огромное спасибо за интересную информацию, организацию, за оптимизм и жизнерадостност ь, за венгерские сказки и музыку, фотоматериалы) Очень светлый, положительный человек :-)
Цитировать
 
 
+2 #154 Ирина Куценко 24.04.2019 17:29
Доброго дня! Дякуємо компанії "Про Карпати" за чудові враження від туру "Ужгород в сакурі - райський сад" . Чудова організаціія, цікаві екскурсії- ( особлива подяка Юрію та водіям!!). Залишились незабутні враження від цвітіння сакур та драйвовий настрій від купання в чанах...
Цитировать
 

Поиск туробъекта

Новости

Отзывы


 • Alla 06.06.2019 17:52
  Превосходные экскурсии!Профе ссионально подходят к своей работе!Спасибо Юрию за экскурсию в Воеводино 30 мая!1 июня экскурсия на озеро Синевир,экскурс овод Александр-высши й пилотаж!Данный молодой человек очень качественно проводит экскурсию,подач а информации-вне всяких похвал!Ужгород очень приятный ...

  Подробнее...

   
 • Олена 03.06.2019 18:55
  Дякую організатором за чудову дводенну екскурсію! Здавалося, що побачили навіть більше, ніж планувалося! Прекрасні міста Ужгород та Мукачево, прекрасні краєвиди. А головне - доступні ціни! Ще раз дякую дуже від себе і від всієї групи!

  Подробнее...

   
 • Guest 29.05.2019 13:56
  В кінці навчального року зібралися з учнями на екскурсіюб до Закарпаття. Шукали відповідний тур, щоб "все і недорого". Турагентство "ПроКарпати" одразу відгукнулося, запропонувавши деілька турів на вибір: і одноденний, і дводенний. Всі погодилися на дводенний тур: програма передбачала найкращі природні ...

  Подробнее...