О нас

проживание и питание:

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

О нас

Туристична компанія «Про Карпати» вітає Вас!

"Про Карпати": Веселі тури за формулою 3Д

Захопливі тури для активного відпочинку туристичний оператор «Про Карпати» створює за власною формулою «3Д»:
 •   Перша «Д» – це багаторічний Досвід;
 •   Друга «Д» – це шалений Драйв;
 •   Третя за порядком, а не за значенням, «Д» – відкрита гостинна Душа.

І. Досягнення, набуті Досвідом

Історія туристичної фірми «Про Карпати» сягає минулого століття. Починаючи з 1999 року, ми розповідаємо найцікавіше про Карпати та перлини Закарпаття через видання туристичних путівників, карт-довідників, складання щорічних туристичних каталогів та друк інших періодичних видань. Ці видання швидко набули популярності серед мандрівників і туристів завдяки корисній змістовності, цікавим історичним фактам та гарному дизайну.

Широка популярність видань «Про Карпати» додала редакції «клопоту». Кількість питань, звернень за консультаціями, прохань про допомогу з організацією відпочинку в Карпатах та на Закарпатті навели на думку про створення власної туристичної агенції. З 2003 року «Про Карпати» додали до своєї просвітницької видавницької діяльності також продаж турів та екскурсій Карпатами і Закарпаттям.
З самого початку місією «Про Карпати» була популяризація та пропаганда активного відпочинку, розвиток зеленого туризму в Україні. Щоб впоратися зі своєю місією якнайкраще, у 2012 році ми отримали ліцензію туристичного оператора, а разом з нею й можливість створювати власні тури та екскурсійні програми, вкладаючи в них весь набутий досвід, щиру любов до рідного краю та нашу карпатську гостинність.

У цьому ж, 2012 році, нашими стараннями та зусиллями в Ужгороді відновило роботу екскурсійне бюро. Щорічно його послугами користуються понад 10 тисяч туристів з різних куточків України та всього світу. Ми ведемо екскурсії різними мовами: українською, польською, чеською, словацькою, угорською, англійською, німецькою та іншими. Тож, вся інформація, що подається екскурсоводами, зрозуміла будь-кому з наших гостей.

Ми постійно розширюємо спектр туристичних послуг. Завдяки тому, що туроператор «Про Карпати» має ліцензію на провадження внутрішнього, в'їзного та виїзного туризму, з 2016 року розпочалося проведення одноденних екскурсій в близьке зарубіжжя: Угорщину та Словаччину, а з введенням влітку 2017 року безвізового режиму з країнами Шенгенської зони – комбіновані тури Закарпаття + Європа.

«Про Карпати» визнано № 1 у номінації «Кращий туроператор-2015, що популяризує Закарпаття» за версією порталу Турінформ Закарпаття (Tour Inform Zakarpattya). Ми маємо ще багато нагород і сертифікатів, та краща наша нагорода – задоволені туристи, які повертаються до нас знов і знов, беруть з собою друзів, діляться враженнями та розповідями про незабутній відпочинок. А відчути пристрасний запал, піднесеність, натхнення, велику емоційну насиченість допоможе друга складова формули успіху туроператора «Про Карпати» – Драйв.

ІІ. Шалений Драйв та єднання з природою

Веселі тури та екскурсії «Про Карпати» створені для тих, хто любить природу та цікавиться історією нашого гостинного краю. Звісно ж, величні Карпатські гори та затишне Закарпаття – різнобарвні. Кожен туристичний сезон має свій колір. В нашому доробку 87 екскурсійних турів та понад 40 екскурсійних програм по Карпатах та Закарпаттю для будь-якої пори року.

- Взимку ми пропонуємо веселощі та екстрим на відомих гірськолижних курортах Карпат;
- В теплу пору року – активний відпочинок в Карпатських горах та на полонинах: гірські авто- і мото-тури, пішохідні та кінні прогулянки, рафтинг та сплави гірськими річками тощо;
- У будь-яку пору року при сприятливих метеоумовах – політ на повітряній кулі!

Прихильники активного способу життя лише обирають собі вид та час відпочинку, а ми турбуємося про те, щоб їхнє дозвілля було емоційно та інформаційно насиченим, яскравим, сповненим шаленим адреналіном, таким, що залишить фантастичну суміш вражень від динамічного руху, величних карпатських краєвидів, смачних національних страв і напоїв та задоволення від SPA-процедур. У турботу про кожного гостя ми вкладаємо свою Душу.

ІІІ. Щира Душа Карпат та Закарпатського краю

Команда «Про Карпати» складається з професіоналів у туристичній галузі, які щиро закохані в свій край та мають час і натхнення ділитися своїм безмежним почуттям з кожним мандрівником. Будь-хто з туристів або груп, чи то загальновідома людина або компанія, чи пересічний відпочивальник, отримують однакову шану та увагу, бо ми однаково любимо й поважаємо всіх своїх гостей.

За бажанням, створимо для своїх гостей індивідуальні тури, організуємо корпоративні заходи на природі, дитячий та сімейний відпочинок. Допоможемо провести День народження чи інше свято, навіть весілля, у Карпатах. З любов’ю до своїх клієнтів запрошуємо всіх на фестивалі та свята до Закарпаття. Приїжджайте, люди добрі, це варто побачити!

Щоб уникнути прикрих несподіванок, варто подбати про свій відпочинок завчасно, особливо у свята, дні новорічних та різдвяних канікул. За послугою «Раннє бронювання» звертайтесь до нас або наших партнерів у зручний для вас спосіб та час.

Туроператор «Про Карпати» завжди відкритий до співпраці з новими туристичними агентами та агенціями, які зацікавлені в реалізації туристичних продуктів та послуг найвищої якості!

 

У нашій компанії зараз розміщені такі вакансії:

  Усі вакансії компанії «Про Карпаты, ТК» на Work.ua

  Поиск туробъекта

  Новости

  Отзывы

  
  • Oleksandr1 04.10.2019 13:27
   Добрый день! Вчера 03.10. 2019 состоялась долгожданная поездка однодневный тур Кошице+ Токай. В целом экскурсия удалась. Отдельное спасибо гиду Мирону и водителю Володе за профессионализм в своем деле. Я рекомендую компанию Про Карпаты.В будущем планирую ещё, посетить несколько экскурсий с данным тур ...

   Подробнее...

    
  • Елена Сурыгина 26.09.2019 19:48
   22.09.2019 впервые поехала в Кошице на экскурсию от турфирмы ПроКарпаты из Ужгорода..Получ ила огромное удовольствие и море впечатлений от поездки Большое спасибо менеджеру Оксане, которая была постоянно на связи и экскурсоводу Сергею за то, что превратил поездку в настоящий праздник, показал ...

   Подробнее...

    
  • Олена 26.09.2019 15:43
   :Огромное спасибо туристической фирме Про Карпаты за чудесную экскурсию в словацкий город Кошице. Отдельное спасибо менеджеру Оксане и экскурсоводу Сергею, который сумел превратить экскурсию и поездку в настоящий праздник, очень эрудированный и позитивный человек, за время поездки выдал массу ...

   Подробнее...