О нас

проживание и питание:

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

О нас

Туристична компанія «Про Карпати» вітає Вас!

"Про Карпати": Зелені тури за формулою 3Д

Захопливі тури для активного відпочинку туристичний оператор «Про Карпати» створює за власною формулою «3Д»:
 •   Перша «Д» – це багаторічний Досвід;
 •   Друга «Д» – це шалений Драйв;
 •   Третя за порядком, а не за значенням, «Д» – відкрита гостинна Душа.

І. Досягнення, набуті Досвідом

Історія туристичної фірми «Про Карпати» сягає минулого століття. Починаючи з 1999 року, ми розповідаємо найцікавіше про Карпати та перлини Закарпаття через видання туристичних путівників, карт-довідників, складання щорічних туристичних каталогів та друк інших періодичних видань. Ці видання швидко набули популярності серед мандрівників і туристів завдяки корисній змістовності, цікавим історичним фактам та витонченому дизайну.

Широка популярність видань «Про Карпати» додала редакції «клопоту». Кількість питань, звернень за консультаціями, прохань про допомогу з організацією відпочинку в Карпатах та на Закарпатті навели на думку про створення власної туристичної агенції. З 2003 року «Про Карпати» додали до своєї просвітницької видавницької діяльності також продаж турів та екскурсій Карпатами і Закарпаттям.
З самого початку місією «Про Карпати» була популяризація та пропаганда активного відпочинку, розвиток зеленого туризму в Україні. Щоб впоратися зі своєю місією якнайкраще, у 2012 році ми отримали ліцензію туристичного оператора, а разом з нею й можливість створювати власні тури та екскурсійні програми, вкладаючи в них весь набутий досвід, щиру любов до рідного краю та нашу карпатську гостинність.

У цьому ж, 2012 році, нашими стараннями та зусиллями в Ужгороді відновило роботу екскурсійне бюро. Щорічно його послугами користуються понад 10 тисяч туристів з різних куточків України та всього світу. Ми ведемо екскурсії різними мовами: українською, польською, чеською, словацькою, угорською, англійською, німецькою та іншими мовами. Тож, вся інформація, що подається екскурсоводами, зрозуміла будь-кому з наших гостей.

Ми постійно розширюємо спектр туристичних послуг. Завдяки тому, що туроператор «Про Карпати» має ліцензію на провадження внутрішнього, в'їзного та виїзного туризму, з 2016 року розпочалося проведення одноденних екскурсій в близьке зарубіжжя: Угорщину та Словаччину, а з введенням улітку 2017 року безвізового режиму з країнами Шенгенської зони – комбіновані тури Закарпаття + Європа.

«Про Карпати» визнано № 1 у номінації «Кращий туроператор-2015, що популяризує Закарпаття» за версією порталу Турінформ Закарпаття (Tour Inform Zakarpattya). Ми маємо ще багато нагород і сертифікатів, та краща наша нагорода – задоволені туристи, які повертаються в наші мальовничі краї знов і знов, беруть з собою друзів, діляться враженнями та розповідями про незабутній відпочинок. А відчути пристрасний запал, піднесеність, натхнення, велику емоційну насиченість допоможе друга складова формули успіху туроператора «Про Карпати» – Драйв.

ІІ. Шалений Драйв та єднання з природою

Зелені тури та екскурсії «Про Карпати» створені для тих, хто любить природу та цікавиться історією нашого гостинного краю. Звісно ж, величні Карпатські гори та затишне Закарпаття – різнобарвні. Кожен туристичний сезон має свій колір. В нашому доробку 87 екскурсійних турів та понад 40 екскурсійних програм по Карпатах та Закарпаттю для будь-якої пори року.

- Взимку ми пропонуємо веселощі та екстрим на відомих гірськолижних курортах Карпат;
- В теплу пору року – активний відпочинок в Карпатських горах та на полонинах: гірські авто- і мото-тури, пішохідні та кінні прогулянки, рафтинг та сплави гірськими річками тощо;
- У будь-яку пору року при сприятливих метеоумовах – політ на повітряній кулі!

Прихильники активного способу життя лише обирають собі вид та час відпочинку, а ми турбуємося про те, щоб їхнє дозвілля було емоційно та інформаційно насиченим, яскравим, сповненим шаленим адреналіном, таким, що залишить фантастичну суміш вражень від динамічного руху, величних карпатських краєвидів, смачних національних страв і напоїв та задоволення від SPA-процедур. У турботу про кожного гостя ми вкладаємо свою Душу.

ІІІ. Щира Душа Карпат та Закарпатського краю

Команда «Про Карпати» складається з професіоналів у туристичній галузі, які щиро закохані в свій край та мають час і натхнення ділитися своїм безмежним почуттям з кожним мандрівником. Будь-хто з туристів або груп, чи то загальновідома людина або компанія, чи пересічний відпочивальник, отримують однакову шану та увагу, бо ми однаково любимо й поважаємо всіх своїх гостей.

За бажанням, створимо для своїх гостей індивідуальні тури, організуємо корпоративні заходи на природі, дитячий та сімейний відпочинок. Допоможемо провести День народження чи інше свято, навіть весілля, у Карпатах. З любов’ю до своїх клієнтів запрошуємо всіх на фестивалі та свята до Закарпаття. Приїжджайте, люди добрі, це варто побачити!

Щоб уникнути прикрих несподіванок, варто подбати про свій відпочинок завчасно, особливо у свята, дні новорічних та різдвяних канікул. За послугою «Раннє бронювання» звертайтесь до нас або наших партнерів у зручний для вас спосіб та час.

Туроператор «Про Карпати» завжди відкритий до співпраці з новими туристичними агентами та агенціями, які зацікавлені в реалізації туристичних продуктів та послуг найвищої якості!

 

Поиск туробъекта

Новости

Отзывы


 • Галина 15.02.2018 13:25
  Группа из Киева (Васильков).. Почти неделя после экскурсий с Про Карпатами – буря эмоций! Мечтали о чанах и только в Лумшорах. Благодаря Про Карпатам мечта сбылась, поездка 09,10.02 превзошла все ожидания. Еще при подготовке менеджеры помогли советами и у нас получился этакий SPA-тур : термальные ...

  Подробнее...

   
 • Татьяна,Юлия+Полина 13.01.2018 19:31
  За неделю с 5 по 11 января мы 6 дней путешествовали по Вашему замечательному краю. Со стороны агентства видели только внимательное и чуткое отношение. Но пишу этот отзыв для того, чтобы выразить восхищение работой, нет, ТВОРЧЕСТВОМ гида Юрия Яновского. Высочайший профессионализм , тонкий юмор, внимание ...

  Подробнее...

   
 • Ирина и Василий 10.01.2018 14:51
  Добрый всем день!!! С праздниками!!! Отдыхали с "Прокарпатами" по новогодней СПА-программе. От поездки только положительные эмоции. Спасибо большое за внимательное отношение менеджеру Диане, остались в восторге от гида Юрия Яновского - очень интересный, всесторонний, с тонким юмором и прекрасный ...

  Подробнее...