Ужгород запрошує на Fire Life Fest 2018

проживание и питание:

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

Запрошуємо в Ужгород на FIRE LIFE FEST 2018

Запрошуємо в Ужгород на FIRE LIFE FEST 2018
30.04-01.05 – Фестиваль вогню FireLifeFest2018

Закарпаття затишне! Закарпаття гостинне! Закарпаття оригінальне! Фестивалі нашого краю особливі, незвичні, цікаві та наповнені позитивними емоціями і шаленим драйвом! Закарпатці навесні вже традиційно дарують тепло, адже справжні умільці вогняної стихії славляться далеко за межами нашої області та країни! Цьогоріч ми побачимо шоу від артистів з Німеччини, Франції, Білорусі та інших країн, і звісно виступи кращих колективів України!

Фестиваль вогню Fire Life Fest 2018 – грандіозне шоу і найбільша атракція Закарпаття у своєму жанрі! Фестиваль особливий тим, що гуртує довкола себе найкращі колективи та майстрів, що створюють незабутні емоції, а учасники фесту є справжнім натхненням для талановитої та творчої молоді!

Організатори фестивалю діляться концепцією заходу, яка полягає у виступах артистів, що безпосередньо зв’язані зі сферою розважальних шоу-програм або циркового жанру! Саме тому ти побачиш тут і яскраві виступи з вогнем, піротехнікою, а також жонглерів-митців, які в мить зачарують тебе своїм шоу!

Що ти побачиш на фестивалі вогню Fire Life Fest 2018:
 • вогняне шоу;
 • “фаєр-батли” (змагання артистів з вогнем);
 • світлодіодне шоу;
 • дзеркальне шоу;
 • циркове шоу (фокусники, гімнасти, акробати та жонглери);
 • танцівники;
 • ходулісти та джамперисти.
На фестивалі працюватиме ярмарок хенд-мейд виробів, спортивна зона, дитяча зона з аніматорами, майстер-класи та конкурси.

До речі торік в 2017 році був встановлений рекорд Закарпаття – одночасний виступ з вогнем найбільшої кількості артистів! Закарпатські фестивалі полюбляють встановлювати рекорди!

Проходить фестиваль щорічно на травневі свята, та входить до переліку – Рекомендовані фестивалі України, та є у рейтингу фестивалі на травневі!

В 2018 році фестиваль вогню – Fire Life Fest 2018 буде проходити 30 квітня та 1 травня в Амфітеатрі (місто Ужгород).

29 квітня, вже традиційно, буде проходити вогняна промо-акція до фестивалю на пл.Театральній.

Програма:
 • 12.00 – 19.00 – майстер-класи;
 • 19.00 – 21.00 – денна шоу-програма;
 • 21.00 – 23.00 – вогняне шоу
Приходьте на фестиваль в Ужгороді та отримайте незабутні враження!

Місце проведення: Україна, Закарпатська обл., м. Ужгород, Амфітеатр 
Дата і час: 30 квітня - 01 травня 2018 р.

Поиск туробъекта

Календарь событий

Новости

Отзывы


 • ksyurla 04.09.2018 17:37
  Огромное спасибо агентству Про Карпаты за прекрасно организованный индивидуальный тур по Закарпатью ! Отдельная благодарность Александре за мгновенные ответы на вопросы и помощь в период путешествия ! а так же нашему гиду Юрию. - терпеливому, знающему и старающемуся показать как можно больше интересных ...

  Подробнее...

   
 • Елена56789 17.08.2018 11:34
  Добрый день! Ездили на экскурсию "Жемчужины Межгорья",все ОЧЕНЬ понравилось. Спасибо вам за организацию тура. Отдельно спасибо экскурсоводу Юрию. Очень интересно проводит экскурсии. Желаем вашей компании процветания и еще больше туристов! Будем вас рекомендовать нашим друзьям и знакомым

  Подробнее...

   
 • Виктория и Виктор 06.08.2018 15:05
  Добрый день. Очень хочется поблагодарить Про Карпаты за сногсшибательну ю!!! экскурсию в Кошице. действительно, очень интересная экскурсия по центру города с красивейшей архитектурой!!! поющие фонтаны -удивительное дополнение к красивой Главной площади с великолепным Собором Святой Елизаветы, зданиями ...

  Подробнее...