В Мукачеві відбудеться святкування Дня святого Мартина – 2018

проживание и питание:

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

В Мукачеві відбудеться святкування Дня святого Мартина – 2018

В Мукачеві відбудеться святкування Дня святого Мартина – 2018
У Мукачеві вкотре відбудуться масштабні святкування до Дня  покровителя міста – святого Мартина.

Мартин Турський відомий у всьому світі, як офіцер римської армії в Галії, християнський священник, єпископ французького міста Тур, засновник капеланства та християнський святий. Широкому загалу Мартин відомий через епізод з легенди, коли він дарує бідному частину свого плаща. Саме так найчастіше і зображується святий, сидячи на коні та відрізаючи своїм мечем клаптик своєї капи.

День святого Мартина для мукачівців особливий! Зазвичай 11 листопада все розпочинається з традиційного богослужіння у Кафедральному соборі Св. Мартина і дитячого театралізованого дійства – «Легенда про Святого Мартина». Тим часом у самісінькому центрі розгортається святкова ярмарка і все місто оживає. На вулицях Мукачева стає людно, лунає музика а довкола панує фестивальна атмосфера. Тут гості свята отримають можливість дегустації закарпатських вин та меду, різноманітних кондитерських виробів та традиційної закарпатської кухні.

Святкування Дня святого Мартина не проходить без традиційної Ліхтарикової ходи. Це унікальне дійство, у якому беруть участь біля півтисячі школярів. Вони гуляють вулицями Мукачева з власноруч виготовленими лампадками, а ходу очолює сам покровитель міста – святий Мартин. Окрім цього, в цей день мукачівці окроплюють землю новим молодим вином, у такий спосіб дякуючи за врожай!

Традиційними атракціями Дня святого Мартина є також середньовічні представлення від учасників клубу історичної реконструкції «Ордену Св. Миколая». На період святкування діє середньовічне наметове містечко. Тут кожен зможе приміряти на себе автентичні костюми чи обладунки, позмагатися у стрільбі з лука, поїздити верхи чи придбати сувенірну продукцію.

Приїзди на День святого Мартина в Мукачево і приєднайся до справжнього святкування життя у кращих закарпатських традиціях!

Програма святкування дня святого Мартина в Мукачево 2018!
11 листопада 
з 10:00 на площі Кирила та Мефодія організовані тематичні фото-зона та гастро-локація (смажена гуска, печені яблука, каштани, мед, вино), працює інформаційна зона.
10:30 – кафедральний костел Святого Мартина – урочисте богослужіння.
17:00-18:00 урочиста меса - кафедральний Костел Святого Мартина, за участю хорових колективів краю, в рамках проекту "Martin-music-fest".
18:30 – Початок святкової ходи з ліхтариками (збір учасників біля центральної бібліотеки).
18:45 – Театралізоване дійство, уривки з життя Святого Мартина (площа перед Мукачівським драматичним театром)
19:00 – Вітальне слово Мукачівського міського голови Андрія Балоги.
Нагородження призами переможців конкурсу серед дітей старших груп закладів дошкільної освіти за кращу творчу роботу на тему: "Святий Мартин – історія та легенда".
Нагородження грамотами та подарунками представників закладів загальної та позашкільної освіти, учасників міського фестивалю "Чарівний ліхтарик". 
Символічне окроплення землі молодим вином для родючості в майбутньому році.
19:45 – Вогняне шоу від The Fire Life Theatre

Куштуй смачні страви та ароматні вина, пізнай історичне минуле міс
та і його традиції, танцюй та відпочивай по закарпатськи!

Місце проведення: Україна, Закарпатська обл., м. Мукачево 

Дата: 11 листопада 

Вхід вільний.
Поиск туробъекта

Новости

Отзывы


 • Александр и Наталья 19.11.2018 16:52
  Отдыхали в Ужгороде с 08.11.2018 по 13.11.2018 г. Турфирма "Про Карпаты" помогла нам в выборе экскурсий. Все было хорошо организовано, не было никаких трудностей с выездом за границу. Нам очень повезло с экскурсоводом Юрием, который интересно, захватывающе и увлекательно проводил экскурсии. Это ...

  Подробнее...

   
 • Наталья, Днепр 18.11.2018 14:57
  ПроКарпаты, приветствую вас! Огромное спасибо за отличную организацию экскурсий! Все было хорошо продумано, интересно, познавательно. Чаны и термалы - просто СУПЕР! А экскурсия в Кошице и Румынию - это отдельная захватывающая история, точнее - ДВЕ ИСТОРИИ. Юра и Сергей - отличные гиды: интересно ...

  Подробнее...

   
 • Guest 16.09.2018 08:47
  Добрий день, дякую за питання і за те, що цікавитися враженнями. Нам все сподобалося, в тому числі і проживання. Кошице, звичайно поза конкуренцією. На другому місці Лумшори. А в на третьому Термальні води Косино. Ну це на нашу думку. Гарно дякую вам за співпрацю. Ну... І нам повезло : усі три дні ...

  Подробнее...