Традиційний фестиваль вина відбудеться у Берегові (анонс)

проживание и питание:

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

Традиційний фестиваль вина відбудеться у Берегові (анонс)

Традиційний фестиваль вина відбудеться у Берегові (анонс)
Важко назвати регіон України, різноманітність багатств якого могли б зрівнятися із Закарпаттям. Природні умови з її неповторними краєвидами та своєрідним кліматом, роблять цей край унікальним. Мінеральні води, річки, гірські масиви, виноградники – лише стислий перелік найцінніших скарбів Закарпаття.

Виноградна справа відома на Закарпатті з давніх часів і займала у господарстві та житті місцевого населення важливу роль. Не даремно закарпатці мають власну легенду про початки виноробства і пов’язують її з постаттю героя Вакха!

Багатостолітні традиції з виготовлення «сонячного напою» на Закарпатті підтримуються і по сьогодні. Вже традиційно в самому центрі квітучого краю, в романтичному містечку Берегово, щороку проводиться Міжнародний Фестиваль вина. Не даремно Берегівщина є одним з виноробних центрів Закарпаття! В березні цього року відбудеться вже 15-ий традиційний Міжнародний Фестиваль вина. Програма свята у минулі роки була надзвичайно цікавою та насиченою: не лише дегустація вина, а й знайомство з витоками виноробної справи краю. Щорічно на винних атракціях презентують десятки різних видів цього напою! Найкращі закарпатські майстри своєї справи демонструють тут широкий асортимент своїх винних шедеврів, які не залишать нікого байдужим.

Відвідувачі фестивалю цьогоріч отримають змогу скуштувати різні сорти закарпатського вина, які увібрали в себе аромат сонця, свіжість гірського повітря та винограду. У дні святкування чи не на кожному кроці відкорковуються запашні закарпатські вина, гості дізнаються багато цікавого, досвідчені винороби діляться своїми знаннями і традиціями, розповідають про історію. Присутні також зможуть ознайомитися з особливостями та місцевими традиціями вживання «сонячного напою» на Закарпатті. 

Мандруючи винними шляхами Закарпаття, обов’язковою зупинкою для кожного поціновувача має стати Міжнародний Фестиваль вина в Берегові! Ви неодмінно закохаєтесь у цей край з його розмаїттям традицій, поєднанням чудової природи та смачних закарпатських вин.

Тож Берегово гостинно запрошує всіх містян та гостів краю відвідати Міжнародний Фестиваль! Приєднуйтеся і пориньте у неперевершену феєрію смаків разом з нами!

Місце проведення: Закарпатська область, м. Берегово
Час проведення: початок березня 2018 (дата уточнюється) 

Програма минулого року:

3-го березня 

9.00 Виставка-ярмарок закарпатських вин.

9.30-13.00 Передача зразків вин на конкурс «Краще вино винного фестивалю»

12.00 Ефективніше від “Віагри”. Вино як напій кохання.

15.00 Покладання вінків до пам’ятника видатного професора-хірурга, відомого селекціонера винограду Бертолона Ліннера. (Берегово, вул. Б. Ліннера, 1. /Райлікарня/).


4-го березня

9.00 Виставка-продаж закарпатських вин.

11.45 Святковий марш. Колона за участю запрошених гостей (делегацій) шикується біля римо-католицького костелу (пл. Ракоці, 3).

12.00 Урочисте відкриття ХIV-го Міжнародного Фестивалю Вина на Берегівщині. Прийняття нових лицарів та придворних дам /Фрейлін/ до Винного Лицарського Ордена Св. Венцела. Підведення підсумків конкурсу вина, вручення медалей. (пл. Кошута, перед міським Будинком культури, велика сцена).

18.00 Танцюють всі. Народне гуляння на пл. Кошута


5-го березня 

9.00 Виставка-ярмарок закарпатських вин.

11.00 Служба Божа за виноградарів та виноробів.

14.00 Прощання з гостями фестивалю.                     


Інформація про деталі проведення цьогорічного фестивалю оновлюватиметься.
 
 

Поиск туробъекта

Новости

Отзывы


 • Галина 15.02.2018 13:25
  Группа из Киева (Васильков).. Почти неделя после экскурсий с Про Карпатами – буря эмоций! Мечтали о чанах и только в Лумшорах. Благодаря Про Карпатам мечта сбылась, поездка 09,10.02 превзошла все ожидания. Еще при подготовке менеджеры помогли советами и у нас получился этакий SPA-тур : термальные ...

  Подробнее...

   
 • Татьяна,Юлия+Полина 13.01.2018 19:31
  За неделю с 5 по 11 января мы 6 дней путешествовали по Вашему замечательному краю. Со стороны агентства видели только внимательное и чуткое отношение. Но пишу этот отзыв для того, чтобы выразить восхищение работой, нет, ТВОРЧЕСТВОМ гида Юрия Яновского. Высочайший профессионализм , тонкий юмор, внимание ...

  Подробнее...

   
 • Ирина и Василий 10.01.2018 14:51
  Добрый всем день!!! С праздниками!!! Отдыхали с "Прокарпатами" по новогодней СПА-программе. От поездки только положительные эмоции. Спасибо большое за внимательное отношение менеджеру Диане, остались в восторге от гида Юрия Яновского - очень интересный, всесторонний, с тонким юмором и прекрасный ...

  Подробнее...