Фестиваль "Огинь і мнясо" - 2018 (Мукачево)

проживание и питание:

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

Фестиваль "Огинь і мнясо" - 2018 (Мукачево)

Фестиваль
4-6 травня 2018 р. - ФЕСТИВАЛЬ "ОГИНЬ І МНЯСО" (м. Мукачево)

Навесні Закарпаття розквітає першими пелюстками ніжних крокусів, рожевими алеями японських сакур, вкривають своїм цвітом і вселяють у кожного з нас весняний настрій також нарциси. Однак у цю пору року не тільки природа прокидається квітучими полонинами та зеленими лісами, але й міста і його жителі. Культурне життя, веселощі, фестивалі та різні народні гуляння приваблюють мандрівників, особливо, які хочуть сповна насолодитися весняним теплом, поєднуючи це з розвагами та крутим відпочинком! Закарпаття славиться своїми «гулянками» та гастрономічними фестивалями, і саме тому весною тут варто побувати на фесті «Огинь і мнясо»! Буде цікаво, смачно, і якщо відправитеся з нами, то як завжди – весело!   

ФЕСТИВАЛЬ "ОГИНЬ І МНЯСО" - ще молодий гастрономічний фестиваль, однак вже доволі популярний серед мандрівників та любителів гулянок. Концепція фестивалю, за словами організаторів - страви на вогні. Тут не тільки зможеш скуштувати найсмачніші страви на вогні, але й поспостерігати за кулінарним конкурсом, підгледіти нові та смачненькі рецепти і вдома здивувати друзів пікантною та неординарною стравою по-закарпатськи!

Торік на фестивалі, окрім цікавої програми та фестивального дозвілля, також було встановлено новий гастрономічний рекорд – найбільшу їстівну екібану! Символічно, як для весняного фестивалю, правда?

Безумовно, що кулінарною родзинкою фесту є страви приготовлені на вогні, однак справжньої святковості та фестивального настрою заходу додає цікава розважальна програма: концертні виступи, захоплююче вогняне та світлове шоу у виконанні кращих закарпатських колективів, вікторини та різноманітні конкурси!

Тому, туроператор «Про Карпати» рекомендує обов’язково відвідати ФЕСТИВАЛЬ "ОГИНЬ І МНЯСО"  

Як це було торік?

Минулого року «Огинь і мнясо» у Мукачеві співпав з традиційною зустріччю байкерів, а вечірнє шоу пройшло гаряче та незабутньо.
Минулорічна програма фестивалю «Огинь і мнясо»:
·       закарпатські м’ясні та овочеві страви на вогні;
·       витончене закарпатське вино; крафтове пиво;
·       концерт, музика, пісні, танці, конкурси та вікторини;
·       розважальна програма для дорослих з дітьми.

У рамках фестивалю на території фестивального містечка проходив Міжнародний конкурс молодіжного мистецтва та гала-концерт «Імперія талантів».

Місце проведення: Україна, Закарпатська обл., м. Мукачево 
Дата і час: 4-6 травня 2018 р.

Поиск туробъекта

Календарь событий

Новости

Отзывы


 • Лариса Завориченко 01.06.2018 10:55
  Добрый день! Любовались Закарпатьем с компанией Прокарпаты на Троицу. Спасибо менеджеру Александре за организацию нашего отдыха! Огромное спасибо нашему экскурсоводу Виктору Грибову и водителю Ивану за массу положительных эмоций!! Все четко, интересно и очень душевно! Всем рекомендуем! Процветания ...

  Подробнее...

   
 • Нина 28.05.2018 19:58
  Спасибо за экскурсии!!!Все организовано на высоком уровне!!!Экскур совод Юрий и водитель Иван Самые ЛУЧШИЕ!!!!!

  Подробнее...

   
 • Нина 28.05.2018 19:56
  Спасибо большое экскурсоводу Юрию!!!!Нам очень-очень понравилось!!!

  Подробнее...