Фестиваль квітів в Закарпатті “Кохання в Сент-Міклош”

проживание и питание:

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

Фестиваль квітів в Закарпатті “Кохання в Сент-Міклош”

Фестиваль квітів в Закарпатті “Кохання в Сент-Міклош”
Фестиваль квітів “Кохання в Сент-Міклош”

В перших числах липня 2017 року заплануйте обов’язково поїздку в Закарпаття в село Чинадієво, де відбудеться надзвичайно красивий та пахучий квітковий фестиваль «Кохання в Сент-Міклош» у старовинному замку кохання, котрий, зусиллями генія-художника Йосипа Бартоша, став культурним осередком Закарпаття.

На території величного замку мовою квітів розкажуть про одвічний пошук гармонії, щастя та добра, заодно і продемонструють свої роботи, присвячені захоплюючій історії кохання, що зародилася саме тут декілька століть тому.

Саме в Чинадієвському замку, хоробра жінка Ілона Зріні (в певний період вона керувала фортецею “Сент-Міклош”), зустріла своє справжнє кохання – юного графа Імре Текелі. Почуття дуже швидко спалахнули і були настільки сильними, що Ілона між коханням та  владою, обрала перше – не зважаючи на те, що вона знала яке покарання за це її чекає. Роман із повстанцем Ілону закинули за грати, а згодом її постригли в черниці. Однак справжнім почуттям, попри всі перешкоди, вдалося возз’єднатися – на засланні Ілона зустрілася зі своїм коханим і до кінця днів прожила з ним щасливо та в гармонії, але вдалі від рідної землі.

Символом їхнього кохання стала троянда – вона ж буде володаркою свята у замку “Сент-Міклош”. Це будуть фантастичні квіткові інсталяції, котрі будуть розміщені і на території замку, і в залах споруди, і на зовнішніх стінах – працюватимуть над ними 7 команд флористів та помічників-волонтерів. Зокрема, для прикрас будуть використовувати також рослинні матеріали: лоза, трава, мох, гілки дерев, каміння та багато дещо незвичних  на перший погляд, не притаманних флористиці речей. Цього року відкриються підземні ходи, якими можна буде пройти до підвалів, де серед смолоскипів і свічок Ви побачите унікальні квіткові експозиції.

Поціновувачі прекрасного з усіх куточків України та країн-сусідів приїдуть насолодитися заквітчаною фортецею та відчути надзвичайну атмосферу великого кохання, що тут зародилося.

Окрім демонстрації ароматних квіткових виставок, буде ще чимало розваг: особлива екскурсія замком; виступи музичних колективів; ярмарок виробів народних майстрів, виготовлених з природних матеріалів; оригінальні фото зони.

Цьогоріч у кожного з Вас є прекрасна можливість відвідати фестиваль “Кохання в Сент-Міклош” разом із  “Про Карпати”, забронювавши екскурсію замками Закарпаття.

ГРАФІК РОБОТИ:

1-2 липня 2017 - робота фестивалю / концерти, покази, майстер-класи /

1 липня
11.00 Урочисте відкриття фестивалю.
20.00 Завершення першого дня фестивалю.

2 липня
11.00 Продовження роботи фестивалю / концерти, покази, майстер-класи /
20.00 Урочисте закриття фестивалю.

 

Поиск туробъекта

Новости

Отзывы


 • Mark + Alice Rampton 21.09.2017 12:23
  Thank you for the tour! Viktor was an excellent guide. We will use him as our guide when we come again! Sincerely, Mark and Alice

  Подробнее...

   
 • Ольга и Олег, Днепр 16.09.2017 09:44
  Спасибо-спасибо , и еще раз спасибо Прокарпаты!!! все очень понравилось! профессиональны е интересные гиды, и... все ЮРЫ:)): Юра Яновский, Юра Черяник, и еще один Юра (очень молодой парень экскурсия по Ужгороду 8.09); внимательные девочки-менедже ры (извините, пожалуйста, имена не запомнила). ну ...

  Подробнее...

   
 • Наталія та Сергій 11.08.2017 11:52
  Дякуємо Юрію Черянику за чудову екскурсію по Ужгороду. Замість запланованих 3-х годин нашій групі показували (за проханням) і замок, і скансен, і місто на 3 години більше! Захопливі розповіді про історію міста і краю зі старовинними фото, гумором і фолькльором справили надзвичайне враження. При цьому ...

  Подробнее...