Фестиваль квітів в Закарпатті “Кохання в Сент-Міклош”

проживание и питание:

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

Фестиваль квітів в Закарпатті “Кохання в Сент-Міклош”

Фестиваль квітів в Закарпатті “Кохання в Сент-Міклош”
Фестиваль квітів “Кохання в Сент-Міклош”

В перших числах липня 2017 року заплануйте обов’язково поїздку в Закарпаття в село Чинадієво, де відбудеться надзвичайно красивий та пахучий квітковий фестиваль «Кохання в Сент-Міклош» у старовинному замку кохання, котрий, зусиллями генія-художника Йосипа Бартоша, став культурним осередком Закарпаття.

На території величного замку мовою квітів розкажуть про одвічний пошук гармонії, щастя та добра, заодно і продемонструють свої роботи, присвячені захоплюючій історії кохання, що зародилася саме тут декілька століть тому.

Саме в Чинадієвському замку, хоробра жінка Ілона Зріні (в певний період вона керувала фортецею “Сент-Міклош”), зустріла своє справжнє кохання – юного графа Імре Текелі. Почуття дуже швидко спалахнули і були настільки сильними, що Ілона між коханням та  владою, обрала перше – не зважаючи на те, що вона знала яке покарання за це її чекає. Роман із повстанцем Ілону закинули за грати, а згодом її постригли в черниці. Однак справжнім почуттям, попри всі перешкоди, вдалося возз’єднатися – на засланні Ілона зустрілася зі своїм коханим і до кінця днів прожила з ним щасливо та в гармонії, але вдалі від рідної землі.

Символом їхнього кохання стала троянда – вона ж буде володаркою свята у замку “Сент-Міклош”. Це будуть фантастичні квіткові інсталяції, котрі будуть розміщені і на території замку, і в залах споруди, і на зовнішніх стінах – працюватимуть над ними 7 команд флористів та помічників-волонтерів. Зокрема, для прикрас будуть використовувати також рослинні матеріали: лоза, трава, мох, гілки дерев, каміння та багато дещо незвичних  на перший погляд, не притаманних флористиці речей. Цього року відкриються підземні ходи, якими можна буде пройти до підвалів, де серед смолоскипів і свічок Ви побачите унікальні квіткові експозиції.

Поціновувачі прекрасного з усіх куточків України та країн-сусідів приїдуть насолодитися заквітчаною фортецею та відчути надзвичайну атмосферу великого кохання, що тут зародилося.

Окрім демонстрації ароматних квіткових виставок, буде ще чимало розваг: особлива екскурсія замком; виступи музичних колективів; ярмарок виробів народних майстрів, виготовлених з природних матеріалів; оригінальні фото зони.

Цьогоріч у кожного з Вас є прекрасна можливість відвідати фестиваль “Кохання в Сент-Міклош” разом із  “Про Карпати”, забронювавши екскурсію замками Закарпаття.

ГРАФІК РОБОТИ:

1-2 липня 2017 - робота фестивалю / концерти, покази, майстер-класи /

1 липня
11.00 Урочисте відкриття фестивалю.
20.00 Завершення першого дня фестивалю.

2 липня
11.00 Продовження роботи фестивалю / концерти, покази, майстер-класи /
20.00 Урочисте закриття фестивалю.

 

Поиск туробъекта

Новости

Отзывы


 • Николай 16.11.2017 22:56
  С 10.11.17 по 12.11.2017 был на экскурсии в Закарпатье с семьей. Очень повезло с экскурсоводом и водителем.Иван (водитель) имеет талант быстро доставить из пункта А в пункт В, чтобы сэкономить время непосредственно на саму экскурсию. Мирон очень талантливый экскурсовод отличный рассказчик,поли глот ...

  Подробнее...

   
 • Ольга Харьков 14.11.2017 20:42
  Я сегодня вернулась с невероятно крутого тура "Посміхнись -ти в Закарпатті". Наше семейное путешествие(две сестры и их дети) благодаря вашей фирме превратилось в сказочное путешествие. Нас встретил экскурсовод Мирон и водитель Иван и с этого момента отсчет времени пошел вопреки законам физики в ...

  Подробнее...

   
 • Аліса 02.11.2017 20:47
  Добрий вечір! Вже другий рік ми користуємось послугами турагенства і дуже задоволені цікавими програмами та якісним супроводженням. Особлива подяка менеджеру Діані за терпіння в обговоренні індивідуальної програми, коли за 1 день хочеться побачити як можна більше незвичайного. Ми провели незабутню ...

  Подробнее...