Все фотоотчеты

проживание и питание:

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

Фотоотчеты

За грибами і на «жаб’ячі лапки»

За грибами і на «жаб’ячі лапки»

Осінь – пора грибів, пора… підведення підсумків, адже не даром кажуть, що курчат по осені рахують. Так ось, позбирати грибів, пороздумовувати над тим, що зроблено, що вдалось, над чим ще варто працювати, а головне насолодитись осінніми пейзажами, зарядитись життєвою енергією від лісу, гір та річок, вирушаємо на Перечинщину.

«BEREG FEST» та дегустація леквару

«BEREG FEST» та дегустація леквару

     Закарпаття – надзвичайно багате традиціями і етнічним колоритом. У містечках і селах проходять цікаві різноманітні фестивалі і свята. Їх так багато, що перерахувати всі практично неможливо – адже тут у кожному районі, кожному селищі чи селі свої особливі традиції і звичаї. На захоплюючі яскраві туристичні атракції щороку з'їжджаються тисячі туристів. Ось і ми вирішили познайомитись цього року з «BEREG FEST», відвідати дегустаційний зал леквару у Ботарі пошукати щось ще цікаве на Берегівщині і Виноградівщині.

р. Тиса

р. Тиса

Тиса - могутня і повноводна... Та влітку не така вже й могутня. Але краса її - постійна! 

Международные пассажирские перевозки Москва-Закарпатье

Международные пассажирские перевозки Москва-Закарпатье

Компания «Карпатлайн» осуществляет перевозки пассажиров на туристических автобусах класса люкс по регулярному маршруту Москва-Закарпатье. Международный рейс связывает две страны: Россию и Украину, проходит по городам:
Москва, Львов, Стрый, Сколе, Н.Ворота, Свалява, Мукачево, Иршава, Виноградово, Хуст, Тячев, Дубовое.

Фестиваль-ярмарок "Гуцульська бринза" - прадавні автентичні традиції

Фестиваль-ярмарок

Нарешті побувала на фестивалі-ярмарці «Гуцульська бринзя» у Рахові. Вражень хоч відбавляй! Але, все по порядку.
Рахів – найвисокогірніше місто в Україні, розташоване в гірській улоговині на Закарпатті на висоті 430 м. над рівнем моря.

Закриття літнього сезону на Лютянці

Закриття літнього сезону на Лютянці

День Незалежності і прощання з літом вирішили провести на берегах Лютянки. Дуже затишні галявинки поховалися від людського ока вздовж річки. Заспокійливий плюскіт води, таємниче шелестіння листя, аромат диких трав, мальовничі пейзажі і… тепла душевна компанія – що ще потрібно для справжнього відпочинку?!

Німеччина

Німеччина

Я до нестями люблю Закарпаття з дивовижними Карпатами, чарівними лісами, прекрасними долинами, високогірними озерами, стрімкими річками та водоспадами; середньовічними замками, древніми храмами та старовинними монастирями, але подорожування – це завжди фантастична пригода! Одна із них – подорож до Німеччини.

Шипіт

Шипіт

Знову появилася нагода насолодитись дивовижною місциною заповідника Шипіт. Ну, ніяк не можна без пафосу, бо природа тут дійсно неймовірної краси: дика, “не причесана”. Перечинський район - це окрема країна, де серед букових лісів шумлять каскади гірських водопадів і до середини літа на гірських хребтах полонини Руна лежать сніги.

Поиск туробъекта

Новости

Отзывы


 • Татьяна Островская 03.12.2019 11:01
  Самой большой удачей в этом путешествии мы считаем встречу с гидом Оксаной Недзельской - необычайно интересным, увлеченным, образованным профессионалом и совершенно потрясающим человеком. Ее сопровождение позволило нам не только узнать Закарпатье, но и познакомится с невероятными людьми, которых ...

  Подробнее...

   
 • Виктория из Бреста 14.11.2019 07:38
  Огромное спасибо ТФ "Про Карпаты" за то, что открыли нам чудесный мир Закарпатья! Несмотря на непогоду в первый день, вся группа (35 человек)осталас ь очень довольна. Благодаря четко организованной работы специалистов Про Карпаты, набрались таких впечатлений и положительных эмоций, что хочется приехать ...

  Подробнее...

   
 • postowensky 29.10.2019 12:43
  Дуже вдячні організаторам за цікаві екскурсії, да і взагалі за організацію туру. Все сподобалося: поїздки, підбір закладів харчування, місце проживання

  Подробнее...