Все фотоотчеты

проживание и питание:

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

Фотоотчеты

Как мы покоряли Говерлу

Как мы покоряли Говерлу

Это был наш с сыном первый опыт покорения горных вершин. Пусть это не наивысшая в мире вершина, зато своя, родная и самая высокая в Украине.

Похід в Карпати на Івана-Купала

Похід в Карпати на Івана-Купала
Літо… Воно завжди асоціюється з відпочинком, поїздками, походами. На літо завжди будується багато планів; хочеться багато встигнути: отримати нові враження - познайомитись з незвіданими краями; відвідати знайомі-улюблені місця.

Романтика весняних походів, г.Мала Голиця, 2014

Романтика весняних походів, г.Мала Голиця, 2014
Похід на Гостру, Пікуй, Петрос, Говерлу… – вони всі проходили по-різному: різна довжина маршруту, складність, перепад висот, місцевість. Але, є щось таке, що об’єднує їх усіх. Кожна піша подорож стає джерелом бадьорості, здоров’я і натхнення. Після кожного сходження чи просто походу хочеться краще працювати, щоб якомога скоріше заслужити:) наступну таку подорож.

Весняний похід в Карпати. Анталовецька Поляна - 2014

Весняний похід в Карпати. Анталовецька Поляна - 2014

Я дуже люблю Ужгород і не буває такого, що місто мені набридло і хочеться втекти в гори. Я не втікаю в гори, не ховаюсь там, а йду в Карпати з величезним задоволенням в будь-яку пору року і погоду. Я черпаю сили і енергію від природи, рятуюсь від хандри і депресій і просто любуюсь, насолоджуюсь і єднаюсь з природою.

Красия, очень жду начало горнолыжного сезона

Красия, очень жду начало горнолыжного сезона


 Конец октября, на улице солнышко и  столбик термометра показывает + 24 градуса тепла… Погода замечательная,  но мое сердце с трепетом  ожидает  зимы  и первого  снега. А терпение мое достигает  придела, потому что сегодня  мне курьер вручил (поскольку я его заказал) абонемент на катание на одном из самых замечательных горнолыжных курортов Украины - на Красии!  Я не случайно предпочел выбрать именно Красию среди многих других горнолыжных курортов. Но, все по порядку

Чайная плантация на Закарпатье

Чайная плантация на Закарпатье

Самая северная точка в мире, где растет чай, находится в Закарпатье.

Таракановский форт

Давайте сразу, без каких либо вступлений, и предисловий перейдем к той достопримечательности, ради которой  я собственно и пишу этот блог – Таракановский форт.

Сплав по Тисе


         Недавно, просматривая альбомы своих путешествий, я наткнулся на фотографии 3 летней давности, где мы с друзьями принимали участие в 3-х дневном сплаве по Тисе, и решил написать об этом парочку строк. Думаю, мне есть о чем рассказать.

Поиск туробъекта

Новости

Отзывы


 • елена яковлева 04.09.2019 17:30
  Большая благодарность Виктории за отлично организованный тур "Знакомство с Закарпатьем"! Наша группа с Азовского моря осталась мало сказать очень довольна, благодаря Вам и вашему экскурсоводу Александру Середняку, все хотели остаться у вас. И этим, наверное, все сказано!Все влюбились в ваш край!Будем ...

  Подробнее...

   
 • Ольга Солодка 12.08.2019 16:18
  У суботу 10 серпня відвідали місто Ньїредьхаза та зоопарк у ньому. Залишились приємні враження і чудовий настрій.Особлив а подяка нашому екскурсоводу п.Мирону, який чітко, зрозуміло і цікаво розказав про саме місто; враховував побажання усіх учасників екскурсії та проявив людяність і небайдужість ...

  Подробнее...

   
 • Воротило Тетяна 07.08.2019 14:19
  Відвідали Кошице 04/08/19 та Токай 06/08/19. Обидві екскурсії дуже сподобалися. Окрема подяка екскурсоводу Юрію Яновському! Дізналися від нього багато нового та цікавого, також він виявився надзвичайно приємною людиною дійсно небайдужою до своєї справи.

  Подробнее...