Екскурсія в Хайдусобосло, Угорщина - найбільший спа-курорт у Європі

проживание и питание:

This Browser is not good enough to show HTML5 canvas. Switch to a better browser (Chrome, Firefox, IE9, Safari etc) to view the contect of this module properly

Екскурсія в Хайдусобосло, Угорщина - найбільший спа-курорт у Європі

Екскурсія в Хайдусобосло, Угорщина - найбільший спа-курорт у Європі
  Ужгород - Хайдусобосло (Угорщина) - Ужгород , понеділок, п'ятниця
1 199 грн. Бронировать
Екскурсія в угорське містечко Хайдусобосло (відстань до Ужгороду – 165 км) сподобається усім, хто любить купання, водні процедури та атракції. Назва міста Хайдусобосло стала синонімом найвідомішого термального курорту Угорщини. Басейн Хайдусобосло є найбільшим штучним басейном Центральної Європи. Його узбережжя стилізовано під піщаний пляж з пальмами. Басейн обладнаний системою імітації хвиль. Але Хайдусобосло – це не тільки басейни, термали і лікування. Це ще й по провінційному цікаве містечко, зі своєю атмосферою та смачною угорською кухнею. Цікавий автобусний тур на 1 день з Ужгорода в Угорщину.

 hajduszoboszlo 1

hajduszoboszlo 2

hajduszoboszlo 3

hajduszoboszlo 5

hajduszoboszlo 4

   06:00 - виїзд з Ужгорода. 06:45 - Мукачево. 07:15 - Берегово. Перетин кордону.
 
    Угорщина -  “термальний рай Європи”. І справді, термальних джерел у цій країні повно, ледь не в кожному містечку. А найвідомішим термальним курортом  Угорщини та найбільшим спа-курортом у Європі називають Хайдусобосло.

    Хайдусобосло – це не тільки басейни, термали і лікування. Це ще й по провінційному цікаве містечко, зі своєю атмосферою та смачною угорською кухнею.

    Це затишне провінційне містечко, яке за майже 90 років курортного життя не набралося помпезності. Серед місцевих пам’яток – камерні реформаторська і римо-католицька церкви. У кількох будівлях міського музею імені Іштвана Бочкая поряд з виставками, присвяченими історії міста та народним промислам, діє експозиція сучасного мистецтва.

    Цікаво буде відвідати картинну галерею, де зберігаються роботи угорського графіка Густава Чеха та полотна Міхая Мункачі і Ласло Мішкольці.

    Дім дзвонів у парку курортної зони. Розповідають, буцімто в інсталяції з дерев і дзвіночків митці закодували важливі віхи історії Угорщини. Щопівгодини звідси лунає мелодійний передзвін.

    Найбільший в Угорщині водолікувальний комплекс Hungarospa, територія якого охоплює 30 га. Вода коричневого кольору з характерним запахом подається у купальні зі свердловини понад кілометрової глибини.

    Курорт Хайдусобосло через високу ефективність лікувальних вод вважається одним з кращих місць для людей, що страждають ревматичними захворюваннями. Місцеві води багаті йодом, бромом, фтором, залізом, магнієм, солями, бітумом. А велика кількість сонячних днів укупі з високим вмістом йоду і солей в повітрі створюють на курорті сприятливий лікувальний мікроклімат.

    Гірки до 20 метрів, фантастичні гроти і печери не залишають байдужими ні дорослих, ні малих. Доріжки для серфінгу і спортивний басейн підійдуть тим, хто не може жити без тренувань, а для бажаючих розслабитись є гідромасаж, сауна і велнес-послуги. Щодо прісноводних басейнів, то їх тут безліч.

    Басейн Хайдусобосло є найбільшим штучним басейном Центральної Європи. Його узбережжя стилізовано під піщаний пляж з пальмами. Басейн обладнаний системою імітації хвиль. «Середземноморський» басейн має площу водяної поверхні – 6200 м² та пляжну зону на додачу. Тут, також, встановлений піратський корабель та маяк для дитячих розваг. Всього в комплексі Хунгароспа в Хайдусобосло – 13 басейнів.

    Золоте правило туриста: у яку б країну не вирушав, обов’язково скуштувати національну кухню. В оформленому під селянську садибу ресторані Tuba Tanya традиційні угорські страви подадуть під музику фольклорного ансамблю - рекомендуємо!
   
    Повернення в Ужгород - ор. в 22:00

Стоимость экскурсии:
 
1199 грн/чол.


В стоимость экскурсии входит:

Транспортне обслуговування
Супровід гіда-екскурсовода 
Страховка.


Дополнительно оплачивается:

Обід - ор. 150-250 грн/чол
Купання в термальных бассейнах – ор.260 грн/день 
Вхідні квитки в музей - ор.100 грн/чол


Условия аннуляции:


Уважаемые путешественники, просьба обратить внимание на условия Аннуляции Заказа (аннуляция брони тура/экскурсии)


Похожие туры и экскурсии:


Экскурсия в Венгрию: Ньиредьхаза - зоопарк и аквапарк

Экскурсия в Венгрию: токайское вино и город пещер


Самые популярные туры и экскурсии:

Однодневная экскурсия в Кошице - самый красивый город Словакии

Яркая экскурсия в Румынию, которая навсегда изменит ваше отношение к смертиБронировать


Заказать звонок

ЖДЕМ ВАШИХ ЗАЯВОК:

по тел.: +38 099 776 77 29 (МТС)

               +38 097 034 53 93 (Київстар)

               +38 063 180 31 13 (Life)

Ждем Ваши письма на e-mail: prokarpaty@gmail.comПоиск туробъекта

Новости

Отзывы


 • Ірина Токарчук 07.05.2019 16:27
  Екскурсія в неділю пройшла чудово. Юра-дуже хороший екскурсовод. Розповідає цікаво, обширно, в деталях і з доповненнями "поза програмою" - це цінно і приємно!!! Просто приємна людина, чекав на відстаючих, повторювався, коли потрібно, відповідав на запитання, одним словом - виклався!!! Він – молодчага.

  Подробнее...

   
 • Віра 07.05.2019 14:47
  Щиро вдячна компанії "Про Карпати" за чудову організацію екскурсій, за приємний та турботливий персонал - Ольга, Володимир, Анатолій !!! 03.05 їздили на Хустщину, а 04.05 на Синевір. Як казав пан Володимир на екскурсіях: - Боже, яка краса!!! Це ж фантастика!!! ;-)

  Подробнее...

   
 • Надія Нагірна 03.05.2019 12:25
  Дуже дякуємо за чудові, змістовні екскурсії 29 квітня-01 травня екскурсоводам високому Юрі і Мирону. Враховані всі побажання, дякуємо за терпимість і вміння показати і розказати про найцікавіше. Також дякую менеджерам Юрі і Олі за професіоналізм. У всіх туристів залишились найкращі враження від ...

  Подробнее...